Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

 

2 października w Tarnowie najmłodsi poznawali podstawowe zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, podczas wspólnej zabawy na IX festynie organizowanym przez MORD Tarnów pod hasłem "Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu".

 

Były konkursy jazdy na rowerze, przeciąganie gokartów, biegi – z czapką policjanta oraz policyjnym lizakiem i układanie z puzzli znaków drogowych. Był także konkurs wiedzowy dla klas I. Dzięki zaangażowaniu tarnowskich policjantów i strażaków dzieci mogły obejrzeć motocykle i quady. Były gokarty i kursy pierwszej pomocy przedlekarskiej. I byliśmy także my - uczniowie klasy I z naszej szkoły podstawowej. Zadowoleni, pełni nowych wrażeń i wyposażeni w odblaski wróciliśmy do szkoły. 

Aldona Jachym

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.