Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

17.12.2019 r. odbyło się w naszej szkole pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej. W uroczystości wzięli udział Dyrektor szkoły pan Zbigniew Kuta, wychowawczyni kl. I pani Alicja Bator, uczniowie klasy I i uczniowie klasy VII. Organizatorami uroczystości byli opiekunowie biblioteki szkolnej pani Marzena Cichoń i pan Ryszard Jachym. Oprawę artystyczną uroczystości zapewniła klasa VII.

Zaprezentowane przedstawienie miało za zadanie wprowadzić nowych czytelników w zaczarowany świat książek i zachęcić do korzystania ze szkolnej biblioteki. Po akcie ślubowania pan Dyrektor wręczył każdemu pierwszoklasiście okolicznościowy dyplom wraz z zakładką. Opiekunowie biblioteki mają nadzieję, że uczniowie klasy I chętnie będą odwiedzać szkolną bibliotekę i wypożyczać książki, dzięki którym poszerzą swoja wiedzę i miło spędzą czas.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.