I pomyśl, jakie to dziwne,

że Bóg miał lata dziecinne,

matkę, osiołka, Betlejem (…)

ks. J. Twardowski „ Naucz się dziwić”

W naszej szkole Jasełka mają wieloletnią tradycję. Scenariusz inscenizacji, jak zawsze, zawiera najważniejsze wydarzenia towarzyszące narodzinom Jezusa, które zaprezentowane są w poetyckiej i muzycznej oprawie.

W tym roku w świąteczny nastrój całą społeczność naszej szkoły wprowadzili uczniowie klas I - III.

Po jasełkowym przedstawieniu przyszedł czas na życzenia Dyrektora Szkoły oraz dzielenie się Światełkiem Betlejemskim, które zostało zaniesione do klas, gdzie odbywały się wigilie. Po wspólnej modlitwie i łamaniu się opłatkiem poszczególne grupy zasiadły do posiłków przygotowanych przez Rodziców.

Świąteczny nastrój zanieśliśmy do naszych domów. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie wigilii oraz jasełkowych kostiumów dla małych aktorów.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.