Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Branżowa Organizacja Odzysku Opakowań S.A. w Tarnowie zorganizowała ogólnopolski konkurs pt. „NAJPIĘKNIEJSZA RECYKLINGOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzyć kartkę świąteczną z materiałów przeznaczonych do recyklingu lub o tematyce związanej z recyklingiem.

Termin nadsyłania prac był do dnia 06.12.2019r.

Uczniowie naszej szkoły począwszy od klasy 1, a kończąc na klasie 8, wykonali przepiękne i przemyślane kartki świąteczne, które zostały dostarczone do organizatorów konkursu w Tarnowie.

 Jury konkursowe w Tarnowie poddało ocenie ponad 600 prac nadesłanych z różnych stron Polski. Jury konkursu oceniało : oryginalność w podjęciu tematu, staranność wykonania oraz zgodność z tematyką konkursu.

Sukcesem jest jedno z wyróżnień, które trafiło do naszej uczennicy

Martyny Kaczor klasa 6. 

GRATULUJEMY !!!

Więcej informacji pod linkiem :

 http://boosa.pl/aktualnosci/konkurs-na-najpiekniejsza-recyklingowa-kartke-rozstrzygniety

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.