Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Społeczność Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach składa serdeczne podziękowania instytucjom, placówkom oświatowym i osobom prywatnym z terenu Gminy Lisia Góra za wspólny udział w zbiórce darów na rzecz polskich rodzin żyjących na Kresach Południowo - Wschodnich dawnej Rzeczpospolitej Polskiej oraz osób bezdomnych i potrzebujących z terenu Powiatu Tarnowskiego.


Honorowy patronat nad akcją objął Wójt Gminy Lisia Góra Pan Arkadiusz Mikuła, do którego kierujemy słowa wdzięczności za okazaną pomoc oraz za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki.

Serdeczne podziękowania składamy niezawodnym darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do naszej akcji. Dziękując za okazaną hojność i owocną współpracę, życzymy wszystkim ludziom dobrego serca zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach

Zbigniew Kuta

Lista ofiarodawców:

 • Wójt Gminy Lisia Góra Pan Arkadiusz Mikuła
 • Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze
 • Zespół Szkoły Podstawowej i Gminnego Przedszkola w Nowej Jastrząbce
 • Szkoła Podstawowa w Brniu
 • Szkoła Podstawowa w Brzozówce
 • Szkoła Podstawowa w Kobierzynie
 • Szkoła Podstawowa w Nowych Żukowicach
 • Szkoła Podstawowa w Pawęzowie
 • Szkoła Podstawowa w Łukowej
 • Szkoła Podstawowa w Śmignie
 • Gminne Przedszkole w Lisiej Górze
 • Gminne Przedszkole w Starych Żukowicach
 • Gminne Przedszkole w Nowych Żukowicach
 • Gminne Przedszkole w Łukowej
 • Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach (koordynator akcji)

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.