Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Dnia 28 listopada odbył się w naszej szkole kolejny już Misiowy Festiwal. Celem przedsięwzięcia organizowanego w klasach I - III z okazji Dnia Pluszowego Misia jest popularyzacja i wspieranie działań artystycznych dzieci oraz publiczne promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych.

W tegorocznej edycji wzięło udział 15 uczniów, którzy wykonywali bardzo różne utwory - od piosenek typowo dziecięcych aż do hitów popowych czy disco polo. "Gościliśmy" zarówno Majkę Jezowską, jak i Sarsę, a nawet ubiegłoroczną zwyciężczynię Eurowizji Junior - Roxi Węgiel.

Zdecydowaną "Królową" Publiczności została Gabrysia, która porwała wszystkich do zabawy wykonaniem hitu "Tańcz, tańcz".

Jury bedzie miało trudne zadanie, aby przyznać nagrody. Ogłoszenie wyników wkrótce...

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.